česky  english 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: International Tourism Montréal
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

PROPED - Účast na veletrhu cestovního ruchu Salon International Tourisme Voyages 2018 v Montréalu

Velvyslanectví České republiky v Ottawě ve spolupráci s newyorskou pobočkou agentury CzechTourism organizují účast na prestižním mezinárodním turistickém veletrhu International Tourism & Travel Show 2018 v Montréalu. Veletrh, který se koná ve dnech 19. – 21. října 2018 umožní představit ČR jako atraktivní destinaci více než 34 tis. návštěvníkům.

Veletrh International Tourism & Travel Show 2018 (Salon International Tourisme Voyages) je jedna z neúspěšnějších akcí svého druhu v Kanadě. Každý rok se veletrhu v montréalském výstavním paláci zúčastní více než 34 tis. návštěvníků, kteří hledají cestovní inspiraci u více než 400 vystavovatelů. Velvyslanectví České republiky v Ottawě a agentura CzechTourism New York & Canada budou tento rok prezentovat ČR jako zemi bohatou na kulturu, historii, architekturu, sport a volnočasové aktivity.

Účast na veletrhu bude financována ve spolupráci s agenturou CzechTourism a v rámci Projektů na podporu ekonomické diplomacie (PROPED) Ministerstva zahraničních věcí ČR. V quebeckém Montréalu se Česká republika bude akce účastnit poprvé.

Čeští potenciální zájemci, kteří by měli zájem o katalogovou prezentaci na Salon International Tourisme Voyages 2018 se mohou obrátit na Velvyslanectví ČR v Ottawě (e-mail: josef_dvoracek@mzv.cz) nebo na kancelář agentury CzechTourism v New Yorku (e-mail: claudino@czechtourism.com). 

Více informací o veletrhu je k nalezení na webových stránkách International Tourism & Travel Show 2018.


Josef Dvořáček, ekonomický diplomat Velvyslanectví ČR v Ottawě