česky  english 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: EXPO CANADA-FRANCE
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Pozvánka k účasti na mezinárodním potravinářském veletrhu SIAL Canada 2020

POZOR, DALŠÍ AKTUALIZACE TERMÍNU KONÁNÍ AKCE! Velvyslanectví ČR v Ottawě ve spolupráci s Ministerstvem zemědělství ČR organizuje účast na největším potravinářském veletrhu v Kanadě. Kvůli situaci okolo šíření koronaviru se termín konání posunul z původního 15. 4. - 17. dubna 2020 na zatím aktuální termín 29. září - 1. října 2020. Akce bude realizována v rámci Projektů na podporu ekonomické diplomacie (PROPED).

Potravinářský veletrh SIAL je jednou z nejvýznamnějších akcí svého druhu pořádaných v Severní Americe, které se účastní vystavovatelé z více než 50 zemí z celého světa. Akce je vhodná pro prezentaci výrobců hotových potravinářských produktů (např. nápoje, těstoviny, uzeniny, sýry, pekárenské produkty apod.), ale i potravinových doplňků včetně nových technologií a inovací.

Účast na potravinářském veletrhu SIAL 2020 navazuje na úspěšný předešlý ročník konaný v Torontu, kterého se v rámci českého stánku zúčastnilo několik českých firem z potravinářského sektoru. Veletrh SIAL je unikátní možností prezentovat své výrobky před téměř 25 tis. návštěvníky, především odborníky z odvětví, a navázat kontakt s kanadskými nákupčími, distributory či experty na vstup na kanadský trh.

Vzhledem k dynamickéhu vývoji situace ohledně koronaviru doporučujeme pravidelně sledovat oficiální stránky veletrhu SIAL 2020

https://sialcanada.com/en/

nebo se obrátit na Velvyslanectví ČR v Ottawě

Jan Kubačka

Vedoucí úseku

Velvyslanectví České republiky v Ottawě

251 Cooper Street
Ottawa, ON, K2P 0G2, Canada

Phone: +1-613-562-3875, x. 30
Fax: +1-613-562-3878
E-mail: jan_kubacka@mzv.cz