česky  français 

rozšířené vyhledávání
ambassade
Foto: (@MZV)
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Akce "Czech-French start-up Day in Paris" se bude konat v Paříži 26. dubna

Oblast inovací, nových technologií a podpora IT startupů v posledních letech rapidně roste. "Czech-French start-up Day in Paris" je akce pořádaná Velvyslanectvím ČR v Paříži v rámci Projektů ekonomické diplomacie Ministerstva zahraničních věcí ČR, která umožní setkání českých start-upů a IT firem s francouzskými investory, obchodními a technologickými partnery s cílem podpořit expanzi českých IT firem na francouzském trhu.
Cílovou skupinou akce jsou české startupové firmy nacházející se ve fázi akcelerace, se zaměřením na prodej a marketing, které jsou aktivní v oborech jako je například umělá inteligence, klientské služby, big data, analýza dat a jiné.
 

Program "Czech-French start-up Day in Paris" je rozdělen do tří bloků. Po dopoledních návštěvách vybraných akcelerátorů a inkubátorů budou v prostorách velvyslanectví následovat přednášky a skupinové semináře. Během večera pak proběhnou prezentace českých firem (pitchs) a „networkingový“ koktej. Předpokládaná účast je kolem 100 francouzských partnerů z řad investorů, technologických firem a klientů (jak z oblasti IT, tak i zákazníků z nedigitálních odvětví, využívajících nové technologie).

Účast na akci je bezplatná, zájemci si musí sami uhradit náklady na dopravu a zajistit ubytování v Paříži. Přesun po Paříži z dopolední návštěvy akcelerátoru(ů) na ambasádu by se pak uskutečnil metrem. Ambasáda v Paříži zajistí organizaci celodenního programu, prostory, veškeré technické vybavení a večerní koktejl.

Zájemci mohou zasílat vyplněnou přihlášku, kterou naleznete v příloze, na emailovou adresu adriana_rocher@mzv.cz 21.března 2018.

Obchodní rada Velvyslanectví ČR v Paříži Tibor Opěla

přílohy

Czech-French start-up Day in Paris 27 KB DOCX (FILE_TYPE_DOCX) 12.3.2018