česky  français 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: (@MZV)
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Česká oficiální účast na veletrhu Pollutec 2016 v Lyonu

27. ročník mezinárodního veletrhu technologií a služeb z oblasti životního prostředí Pollutec 2016 proběhne na výstavišti  Eurexpo v Lyonu od 29. listopadu do 2. prosince 2016. Veletrh byl mezi ČOÚ zařazen na návrh Sdružení oboru vodovodů a kanalizací ČR – SOVAK ČR.

 

V rámci české oficiální expozice, která je podporována Ministerstvem průmyslu a obchodu České republiky, bude své výrobky a služby letos prezentovat osm českých firem.

Brentwood Europe s. r. o. – nabízí řešení pro oblasti komunální, průmyslové i spotřebitelské. Se zaměřením na technologie spolu s vlastními odbornými znalostmi poskytuje výhodná řešení, která lze upravit na míru pro každé použití. Zastoupené obchodní značky: Polychem, Sedvac, AccuFAS.

 

ENVI-PUR s.r.o. - zabývá se vývojem a výrobou čistíren odpadních vod, úpraven vod a technologií pro vodní hospodářství.

 

IN-EKO TEAM s.r.o. - vyrábí vodohospodářská zařízení pro čištění odpadních vod. Mikrosítové bubnové filtry, separátory písku, česle pásové i šroubové, flotační jednotky.

 

LIFETECH s.r.o. -  je již více než 30 let odborníkem na plazmové technologie, ultrafialové záření, generátory ozonu, ozonové a UV technologie a kombinace UV a ozonu.

 

MEVA a.s. - je skupina výrobních a obchodních společností zaměřující se na oblast životního prostředí a svou působností přesahují hranice Evropy.

 

Reflex Zlín, spol. s.r.o. – vyrábí sklolaminátové produkty, zejména pak kontejnery na sběr tříděného odpadu, podzemní kontejnery, kontejnery na bioodpad, zásobníky na zimní posyp. Nabízí i vodní atrakce pro koupaliště a aquaparky - vodní tobogány, laminátové skluzavky.

 

Regionální centrum pokročilých technologií a materiálů  - je vědecko-výzkumným pracovištěm Přírodovědecké fakulty Univerzity Palackého v Olomouci a jeho hlavním cílem je špičkový výzkum a transfer high-tech technologií do medicínské, průmyslové a environmentální praxe s velkým důrazem na zapojení Centra do mezinárodních sítí a konsorcií.

 

SOLLAU s.r.o. - hlavní náplní činnosti společnosti SOLLAU s. r. o. je vývoj, výroba a aplikace zařízení pro magnetickou separaci.