česky  français 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: ZÚ Paříž
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Český stánek na veletrhu cestovního ruchu IFTM Top Resa v Paříži

Po pěti letech se Česká republika znovu prezentovala společným stánkem na největším mezinárodním veletrhu cestovního ruchu ve Francii  IFTM Top Resa, který se konal v Paříži ve dnech 1.-4. října 2019. Tato expozice byla realizována s finančním příspěvkem z českého programu projektů na podporu ekonomické diplomacie PROPED, koordinovaného Ministerstvem zahraničních věcí České republiky. Spolurealizátorem projektu byla agentura CzechTourism.
 

Tento prestižní veletrh cestovního ruchu s bohatou a dlouholetou tradicí se konal na pařížském výstavišti Paris Expo Porte de Versailles.  Je místem každoročního setkání desítek tisíc návštěvníků z řad tour operátorů, cestovních kanceláří, hoteliérů, dopravců, médií a PR agentur z oblasti cestovního ruchu. Stal se významnou platformou k získání nových kontaktů, k upevnění již probíhající spolupráce se stávajícími partnery a  místem setkání s odborníky cestovního ruchu.

Na českém stánku se prezentovaly společně s agenturou CzechTourism  tři incomingové cestovní kanceláře z Prahy:  D.I.R. Bohemia, PragInt , Tchéquie Tour a letecká společnost Smartwings. S jejich zástupci se na expozici setkal také velvyslanec Petr Drulák.

Prezentace české nabídky v aktivním cestovním ruchu i stánek byly reprezentativní. Velmi praktické a přínosné bylo frankofonní zaměření zúčastněných cestovek a účast na společném stánku splnila jejich očekávání. Díky společnému stánku se mohli čeští vystavovatelé po pěti letech opět prezentovat na prestižně architektonicky zpracované společné expozici a představit Českou republiku jako atraktivní  a bezpečnou destinaci s bohatou nabídkou turistických produktů.

Mimo společnou českou expozici se na veletrhu prezentovaly další dvě pražské cestovní kanceláře Crystal Travel a PrahaTour, které se dělily o individuální stánek se zahraničními vystavovateli.  

 

Galerie


IFTM 2019