česky  français 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: ZÚ Paříž
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Česká účast na veletrhu Milipol 2019 v Paříži

Mezinárodní veletrh vnitrostátní bezpečnosti Milipol 2019 proběhl v termínu 19. - 22. listopadu na pařížskén výstavišti Paris Nord Villepinte.
 

Veletrh funguje již od roku 1984 a je organizován pod záštitou francouzského Ministerstva vnitra, je pořádán každé dva roky. Posledního ročníku veletrhu se zúčastnilo 1005 vystavovatelů z 53 zemí, 30 000 návštěvníků ze 151 zemí  a 161 oficiálních delegací ze 77 zemí. Tato čísla svědčí opět o jeho vzrůstající tendenci. Jedná se o největší veletrh na světě, který je věnovaný tématice vnitřní bezpečnosti, která se dotýká ochrany informací a dat, veřejné bezpečnosti, boje proti terorismu, speciálních složek, bezpečnosti měst, veřejných míst, kontroly hranic, bezpečnosti dopravy, bank apod.

Velvyslanec Petr Drulák společně s obchodním radou Václavem Žilkou navštívili veletrh první den jeho konání a setkali se s českými vystavovateli.

Na společné  české expozici organizované  agenturou CzechTrade, která podpořila účast malých a středních podniků v rámci dotačního programu NOVUMM,  se prezentovalo šest českých vystavovatelů: AVEC CHEM Pardubice, EURO SECURITY PRODUCTS Praha, EUROLAMP Slavkov u Brna, Koutný Prostějov, REDO Prostějov a Prototypa -ZM Brno.

Dalších osm firem z České republiky vystavovalo na samostatných stáncích:

Česká zbrojovka Uherský Brod společně se SELLIER&BELLOT Vlašim, FK BRNO ENGINEERING ,

FORSOLUTION Praha, Holík International Zlín, INVASYS Brno,  PHONEXIA Brno a  INWARD DETECTION Kolín.

přílohy

Catalogue des exposants tchèques 2 MB PDF (Acrobat dokument) 26.11.2019

Galerie


Milipol2019