česky  français 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: Irena Blanchon
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

České výrobní družstvo knoflíkářů STYL Studená na veletrhu TEXWORLD v Paříži

TEXWORLD 2019 je  mezinárodní veletrh módních látek, krejčovských pomůcek a doplňků proběhl na pařížském výstavišti Le Bourget v termínu 16. - 19. září 2019.

Více jak tisíc vystavovatelů se představuje dvakrát do roka na tomto módním veletrhu s nabídkou produktů s vysokou kreativní hodnotou pro  profesionální nákupčí z celého světa. Veletrh je organizován veletržní správou Messe Frankfurt. Českou republiku zastupoval na tomto ročníku veletrhu jediný český vystavovatel.

České výrobní družstvo knoflíkářů  STYL Studená u Telče se na veletrhu prezentuje dvakrát ročně již od roku 2002. Jeho výroba navazuje na více jak stoletou tradici výroby knoflíků v obci Studená, při které jsou používány nejrůznější materiály od polyesterové pryskyřice přes přírodní materiály, jako je např. rohovina, ořech,  perleť nebo kov. Povrchová úprava, zdobení knoflíků laserem, barvení a další úpravy podle módních trendů a  požadavku zákazníka jsou celkově zajištěny v České republice. Výhodou oproti velkovýrobcům jsou  kratší výrobní termíny, flexibilita a dodávky možné i v menším množství na základě poptávky zákazníka.