česky  français 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: (@MZV)
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Český obranný a bezpečnostní průmysl se představil na veletrhu Eurosatory 2016 v Paříži

Mezinárodní veletrh obranného a bezpečnostního průmyslu EUROSATORY  proběhl v termínu od 13. do 17. června 2016 na výstavišti Parc des Expositions de Paris Nord Villepinte.
 

Na oficiální expozici České republiky se prezentovalo pod patronací Ministerstva průmyslu a obchodu celkem 17 českých vystavovatelů společně s Asociací obranného a bezpečnostního průmyslu. Na veletrhu se prezentovalo dalších 9 českých vystavovatelů na vlastních expozicích.

13. června proběhlo slavnostní otevření oficiální expozice České republiky za účasti zástupců MPO ČR,  AOBP a českých vystavovatelů.  Za ZÚ Paříž na slavnostním zahájení promluvil pan obchodní rada, Tibor Opěla.

14. června zorganizoval ZÚ Paříž v rámci veletrhu přijetí českých vystavovatelů na stánku Pařížské obchodní komory (CCI Paris Ile de France), jehož součástí byla jednání B to B českých vystavovatelů s francouzskými protějšky z Pařížského regionu. Akce napomohla navázání přímých kontaktů.

Dne 15. června se čeští vystavovatelé a jejich obchodní partneři zúčastnili koktejlu, který byl uspořádán v prostorách velvyslanectví. Účastníky akce přivítal zástupce velvyslankyně, pan Daniel Volf.

Dne 16. června zajistil ZÚ Paříž ve spolupráci s normandským klastrem NAE Normandie AeroEspace  přijetí českých vystavovatelů na stánku NAE, při kterém proběhla jednání B to B  českých vystavovatelů a francouzských členských firem klastru.

Českou expozici navštívil také náměstek ministra obrany ČR Daniel Koštoval.

Českou účast na letošním veletrhu EUROSATORY lze hodnotit po obsahové stránce jako úspěšnou a produktivní.

Eurosatory

Eurosatory