česky  français 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: CzechTourism
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

CzechTourism Francie se vrací k sektoru kongresové turistiky

Pařížské zastoupení CzechTourism ve spolupráci s Czech Convention Bureau uspořádalo 19. října v prostorách velvyslanectví workshop pro české subjekty a zástupce předních francouzských agentur specializovaných na kongresovou turistiku. Setkání zahájil velvyslanec Petr Drulák společně s generální ředitelkou CzechTourism Monikou Palatkovou.

„Velmi mne těší hojná účast českých podnikatelů na této akci, která potvrzuje, že posílení propagace České republiky v MICE segmentu je krok správným směrem. Francouzští nákupčí hledají pro pořádání svých akcí v České republice nové regiony, zájem o lokality mimo Prahu roste. Šanci mají i zařízení se střední a menší kapacitou, důležité je připravit si kvalitní a komplexní nabídku, flexibilně reagovat na poptávky partnerů a prezentovat se na trhu dlouhodobě“, uvedla Monika Palatková.

Během večera měli francouzští hosté možnost se seznámit s početnými českými regiony, jejich kongresovým potenciálem a prodiskutovat možnosti vzájemné spolupráce.

Czech Convention Bureau, které vzniklo v roce 2010 právě za účelem podpory kongresové turistiky, a pařížská pobočka CzechTourism plánují společně s přítomnými českými partnery na proběhlý seminář navázat cestou, v jejímž rámci se budou moci francouzští nákupčí seznámit s Českou republikou přímo v terénu.