česky  français 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: Irena Blanchon
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Den českého hotelového designu na velvyslanectví v Paříži

Velvyslanectví České republiky v Paříži zorganizovalo dne 15. června 2017,  ve spolupráci s vedením francouzského veletrhu Equip Hotel Paříž, prezentaci českých firem z oblasti hotelového designu. 
 

Prezentace proběhla formou výstavky exponátů jednotlivých firem během večerního koktejlu v reprezentativních prostorách velvyslanectví a v jeho přilehlé zahradě.

Během koktejlu měly české firmy možnost setkat se se stávajícími partnery a navázat nové obchodní kontakty s profesionály z řad interiérových architektů, designérů a developerských firem. Díky širokému náboru a nesmírného zájmu o akci se prezentace zúčastnilo více jak 200 pozvaných odborníků z oblasti designu.

 

Na akci se prezentovalo celkem sedm českých firem:

 

BOMMA www.bomma.cz

 

BOHEMIAN WORKS www.bohemianworks.com

 

GALERIE KUZEBAUCH www.galeriekuzebauch.com

 

SANS SOUCI www.ss-gd.com

 

KOVONAX www.slezakovyzavody.cz společně s LUXURY CAKES www.luxurycakes.cz

 

TODUS www.todus.cz

 

TRIGA www.trigapartners.com

 

Cílem společenského podniku doplněného výstavkou  bylo představení českých designových firem, které se v současné době snaží prosadit na francouzském trhu s luxusními designovými produkty, a to  především pro oblast hoteliérství a restaurací.  Akce  jasně vystihla trend expanze českých designových firem v tomto specifickém sektoru a poukázala na vzrůstající potenciál česko-francouzské spolupráce v oblasti designu

Tibor Opěla, obchodní rada Velvyslanectví  České republiky v Paříži

Galerie


Design TCHEQUE 2017