česky  français 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Investiční seminář Czechinvestu v Paříži

Paní velvyslankyně Marie Chatardová přivítala na velvyslanectví České republiky v Paříži francouzské podniky, které mají v úmyslu investovat v České republice.

Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest ve spolupráci s Velvyslanectvím České republiky v Paříži zorganizovala seminář pod názvem „ Možnosti investování v České republice“, který se konal dne 10. června 2015 v prostorách velvyslanectví.

Seminář byl určen pro francouzské podnikatele, kteří mají záměr vstoupit na český trh a jeho cílem bylo představit možnosti investování v České republice formou založení podniku se společnou majetkovou účastí anebo formou jeho odkoupení.

 Účastníci semináře byli seznámeni představiteli CzechInvestu s formou fungování investičních pobídek ze strany českého státu a s projektem CzechLink. Tento projekt pomáhá napojení zahraničních investorů na české podniky, které hledají strategického partnera nebo investora. Následně vystoupili odborníci z consultingové společnosti «PricewaterhouseCoopers» a právní kanceláře «PRK Partners», kteří seznámili účastníky semináře s podnikatelským a právním prostředím v České republice.

U příležitosti konání této akce, obchodní rada pan Tibor Opěla poskytl rozhovor pro francouzský časopis „Prespectives Entrepreneurs“ k investičním možnostem v ČR.

Les opportunités d´investissement en RT (PDF, 467 KB)

Seminář CzechInvest

Seminář CzechInvest