česky  français 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Investiční seminář CzechInvestu v Paříži

Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest ve spolupráci s Velvyslanectvím České republiky v Paříži zorganizovala seminář pod názvem „ Podpora podnikání v České republice“, který se konal dne 13. dubna 2016 v prostorách velvyslanectví.

Czechinvest 2016

Czechinvest 2016

Seminář byl určen pro francouzské podnikatele, kteří mají záměr vstoupit na český trh, a jeho cílem bylo představit možnosti podpory podnikání v České republice.

Účastníci semináře byli seznámeni představiteli CzechInvestu s formou podpory podnikání zahraničních subjektů v České republice, dále pak s problematikou kvalifikované pracovní síly a podpory zaměstnanosti. Následně vystoupila odbornice z právní kanceláře «PRK Partners», která promluvila o podmínkách právního prostředí v České republice.

Na závěr pan Michal Macko, obchodní ředitel Česko- francouzské obchodní komory, seznámil účastníky semináře s formou podpory zahraničním podnikatelům ze strany obchodní komory.

Během závěrečného koktejlu, pozdravila účastníky její Excelence Marie Chatardová, velvyslankyně České republiky ve Francii.