česky  français 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: (@MZV)
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Investiční seminář CzechInvestu v Paříži

Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest ve spolupráci s Velvyslanectvím České republiky v Paříži zorganizovala seminář s názvem „Podpora podnikání v České republice“, který se konal 27. dubna 2017 v prostorách velvyslanectví.

Investiční seminář na Velvyslanectví ČR v Paříži se uskutečnil v rámci projektů ekonomické diplomacie MZV ČR.

Akce byla zahájena úvodním slovem velvyslance České republiky ve Francii, pana Petra Druláka.

Seminář byl určen pro francouzské podnikatele, kteří mají záměr vstoupit na český trh, a jeho cílem bylo představit podmínky a možnosti investování v České republice.

Účastníci semináře byli seznámeni představiteli CzechInvestu s formou podpory podnikání zahraničních subjektů v České republice, dále pak s problematikou kvalifikované pracovní síly a s aktuálními trendy na trhu podnikatelských nemovitostí.

Následně vystoupila paní advokátka Marta Donizeau, odbornice z právní kanceláře PRK Partners, která promluvila o podmínkách právního prostředí v České republice.

Pan Michal Macko, obchodní ředitel Česko-francouzské obchodní komory, seznámil účastníky semináře s formou podpory zahraničním podnikatelům ze strany obchodní komory. 

Na závěr semináře vystoupila se svým příspěvkem zástupkyně francouzské agentury Business France, paní Cynthia Regulski.

Během závěrečného koktejlu měli účastníci akce možnost diskutovat o konkrétních osobních projektech a tématech prezentovaných během semináře.

Tibor Opěla, obchodní rada Velvyslanectví České republiky v Paříži