česky  français 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Mezinárodní veletrh zemědělské techniky a živočišné výroby SIMA 2019 - SIMAGENA

Mezinárodní veletrh zemědělské techniky a chovu dobytka, SIMA 2019, otevřel své brány od 24. do 28. února 2019 na výstavišti Parc des expositions de Paris-Nord Villepinte.
 

SIMA je jedním z nejvýznamnějších veletrhů svého druhu v Evropě, o čemž svědčí jednak široká účast 1800 vystavovatelů ze 42 zemí a také vysoká návštěvnost veletrhu. Letos na veletrh dorazilo více jak 232 000 návštěvníků z celého světa. Důležitost veletrhu nepochybně souvisí s tím, že Francie je největším trhem zemědělské techniky v Evropě a rovněž největším evropským dovozcem zemědělské techniky.

Na veletrhu SIMA v letošním roce vystavovalo 5 českých firem, které představily na svých individuálních expozicích konkurenceschopnou, širokou nabídku zemědělských strojů a komponentů pro polní hospodářství, speciální kultivaci půdy a živočišnou výrobu:

BEDNAR FMT s.r.o.

SMS CZ Rokycany  s.r.o.     

JK Machinery                        

OPaLL-AGRI                       

BOBCAT CZ

Paralelně s veletrhem SIMA probíhal související veletrh SIMAGENA 2019 se zaměřením na živočišnou produkci. Na šampionátu plemen charolais a limousine prezentovali Českou republiku tři čeští chovatelé:

Agrochyt s.r.o.Mohelno s bezrohým šamoionem Démon Agrochyt PP a Darinka Agrochyt,

Měcholupská zemědělská a.s. s býkem Momo  

Martin Farka s býkem Cicero z Todně P

Česká výprava získala v Paříži během soutěžních přehlídek plemenných zvířat několik velmi významných ocenění včetně prvního místa: Démon Agrochyt PP vítězem v Paříži!

 

Galerie


Sima - Simagena 2019