česky  français 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: Velvyslanectví ČR Paříž
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Prezentace dvou českých startupů v Paříži

U příležitosti letošního pařížského Startup Safari, seznamovacího fóra pro začínající podniky (startupy) s inovativními produkty a jejich potenciální investory, se dne 21.3.2019 uskutečnila na Velvyslanectví ČR v Paříži prezentace dvou českých startupů, které se fóra zúčastnily. Prezentaci pro ostatní účastníky fóra zorganizovala česko-francouzská poradenská agentura French Commerce, spoluorganizátor uvedeného fóra.
 

Prezentace se zúčastnilo přes 50 hostů z řad účastníků Startup Safari, které se konalo ve dnech 20.-23.3.2019. Účastníky prezentace přivítal velvyslanec Petr Drulák. Dva organizátoři Startup Safari na úvod připomenuli příležitosti, které toto fórum pro startupy představuje k výměně zkušeností a hledání investorů. Na prezentaci představila kreativní interiérový design startupu Gamine pí Misha Lebeda. Inovativní fotobox s funkcí softwarové koláže startupu Youbox potom prezentoval Martin Kovařčík.

Startup Safari je série decentralizovaných mezinárodních fór každoročně pořádaných v několika desítkách měst po celém světě, nejvíce v Německu a USA. Výhledově se zvažuje jeho pořádání i v Praze.

Václav Žilka, ekonomický rada, Velvyslanectví ČR Paříž

Safari 14

Safari 14

Safari 13

Safari 13

Safari 12

Safari 12