česky  français 

rozšířené vyhledávání
ambassade
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Setkání českých a česko-francouzských podnikatelů ve Francii

Kdy: 02.02.2017

Dne 2.února 2017 ve 14h organizuje firma French Commerce v prostorách ambasády setkání českých a česko-francouzských podnikatelů ve Francii. Cílem projektu French Commerce je být hlavním pojítkem mezi Francií a Českou republikou. Po vzoru Francouzsko-české obchodní komory, která již 20 let úspěšně doprovází francouzské firmy na český trh, chceme vytvořit podobné zázemí pro české firmy a podnikatele ve Francii.

Francie je trh rozsáhlý, jak geograficky, tak i kulturní rozmanitostí regionů. Chceme využít možností, které nám přináší moderní technologie, a vytvořit síť profesionálů z různých oborů a regionů.

Víme, že mnozí z vás se již věnují rozvoji vztahů mezi ČR a Francií. Někteří se specializují na určitý sektor (průmysl, potravinářství, kinematografii, atd.), jiní využívají naskytujících se příležitostí. Všichni tak máme mnoho zkušeností, které můžeme sdílet, a potřeby, které můžeme sdružit, a společně se tak rozvíjet.

Cíle tohoto setkání jsou:

  1. Představit projekt French Commerce a akce na rok 2017

  2. Společně definovat individuální potřeby, které můžeme sdružit (přístup do databází, kancelář v Paříži a Praze, coworking space, showroom atd.)

  3. Ustanovit další společné kroky

  4. Networking a výměna zkušeností

Vstup je zdarma a přihlásit se můžete zde:

https://www.eventbrite.com/e/billets-setkani-ceskych-a-cesko-francouzskych-podnikatelu-ve-francii-30815149943?utm-medium=discovery&utm-campaign=social&utm-content=attendeeshare&aff=estw&utm-source=tw&utm-term=listing

Nebo mailem na: svoboda@french-commerce.com

Facebooková událost k akci zde:

https://www.facebook.com/events/247388695694278/

Webová stránka: www.french-commerce.com

Pro více informací kontaktujte:

Ondřej Svoboda
managing director

French Commerce

svoboda@french-commerce.com