česky  français 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Výzva k účasti na Prezentaci českých strojírenských dodávek v Paříži

Velvyslanectví České republiky v Paříži pořádá již třetím rokem ve spolupráci se zprostředkovatelskou firmou Defia Services Plzeň celodenní prezentaci nabídky českých strojírenských dodávek pro francouzské strojírenství a energetiku. Prezentace bude realizována s finančním příspěvkem z českého programu projektů na podporu ekonomické diplomacie Proped koordinovaného Ministerstvem zahraničních věcí ČR.

 
 

Akce proběhne 22. května 2019 v prostorách Velvyslanectví ČR v Paříži, na adrese 15 avenue Charles Floquet, Paris 75007. Z francouzské strany budou na prezentaci pozvány zejména klastry a  firmy z oblasti strojírenství a energetiky. Během dopoledne proběhnou prezentace účastníků a odpoledne dvoustranná jednání.

Cílem akce je přispět k rozvoji spolupráce mezi českými výrobci a francouzskými odběrateli nebo partnery v oblasti strojírenství a energetiky, přispět k rozšíření zájmu z francouzské strany o české dodávky a kooperaci s českými výrobci.

Jednacím jazykem bude angličtina. Účast na akci je bezplatná, účastníci si hradí dopravu a pobyt v Paříži. Zájemci o účast na této akci se mohou hlásit do 30. března 2019 na e-mailové adrese commerce_paris@mzv.cz.

Přihláška na akci 22.5.2019 (DOC, 53 KB)

Kontakt:

Velvyslanectví ČR Paříž - Irena Blanchon, irena_blanchon@mzv.cz, tel.: +33 1 40 65 13 15

Defia Services Plzeň - Eva Hejdová, doudet@defiaservices.com, tel.: +33 6 15 56 18 96

 

Irena Blanchon, ekonomický specialista, Velvyslanectví ČR Paříž