česky  français 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: ZÚ Paříž
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Česká republika na veletrhu cestovního ruchu IFTM Top Resa v Paříži

Mezinárodní veletrh cestovního ruchu  IFTM Top Resa proběhl na pařížském výstavišti Paris Expo Porte de Versailles v termínu od 5. do  8. října 2021
 

Na společném stánku České republiky se prezentovalo společně s agenturou CzechTourism  pět českých incomingových cestovních kanceláří:  Crystal Travel, D.I.R. Bohemia, PragInt , Praha Tour a Tchéquie Tour, dále pak letecká společnost Smartwings a cestovní letecká agentura Air Consulting.

IFTM 2021

IFTM 2021

Účast na společné české expozici, jejímž gestorem je Ministerstvo pro místní rozvoj České republiky byla realizována s finančním příspěvkem z českého programu projektů na podporu ekonomické diplomacie PROPED, koordinovaného Ministerstvem zahraničních věcí České republiky. Spolurealizátorem projektu byla agentura  pro cestovní ruch CzechTourism Paříž.

S českými vystavovateli se na veletrhu setkal velvyslanec České republiky ve Francii, pan Michal Fleischmann.

Top Resa je považována za nejprestižnější veletrh cestovního ruchu ve Francii, který se pyšní bohatou a dlouholetou tradicí.  Setkávají se na něm odborníci z oblasti cestovního ruchu z řad tour operátorů, cestovních kanceláří, hoteliérů, dopravců a médií. Veletrh funguje jako mezinárodní platforma k získání nových kontaktů, k upevnění již probíhající spolupráce se stávajícími partnery a  místem setkání s odborníky cestovního ruchu v celosvětovém měřítku.

Letošní česká účast na veletrhu Top Resa zvýšila šanci pro české firmy vstoupit do podvědomí aktérů cestovního ruchu  jako atraktivní  a bezpečné destinace s bohatou nabídkou turistických produktů.