česky  français 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: ZÚ Paříž
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Česká republika opět v hojném zastoupení na veletrhu Milipol 2021 v Paříži

Mezinárodní veletrh vnitrostátní bezpečnosti Milipol 2021 proběhl v termínu 19. - 22. října na pařížskén výstavišti Paris Nord Villepinte.
 

Veletrh je organizován pod záštitou francouzského Ministerstva vnitra již od roku 1984 a je pořádán každé dva roky. Jedná se o největší veletrh na světě, který je věnovaný tématice vnitřní bezpečnosti, která se dotýká ochrany informací a dat, veřejné bezpečnosti, boje proti terorismu, speciálních složek, bezpečnosti měst, veřejných míst, kontroly hranic, bezpečnosti dopravy, bank apod. Na posledním ročníku Milipolu v roce 2019 se prezentovalo 1089 vystavovatelů z 55 zemí, přičemž 68% bylo ze zahraničí. Veletrh navštívilo více jak 31000 návštěvníků.

Milipol 2021

Milipol 2021

Velvyslanec České republiky ve Francii, Michal Fleischmann,  společně s ekonomickou diplomatkou velvyslanectví, paní Zuzanou Gamrotovou,  navštívili veletrh první den jeho konání a setkali se s českými vystavovateli.

Na společné  české expozici organizované  agenturou CzechTrade, která podpořila účast malých a středních podniků v rámci dotačního programu NOVUMM,  se prezentovalo osm českých vystavovatelů:

 AVEC CHEM Pardubice, DECONTA Stehelčeves, EURO SECURITY PRODUCTS Praha, EUROLAMP Slavkov u Brna, FREE HORIZONTS Brno, Koutný Prostějov, PROTOTYPA Brno a REDO Prostějov.

Firma SCILIF Lety vystavovala na samostatné expozici v rámci stejného projektu CzechTrade.

Dalších šest firem z České republiky vystavovalo na samostatných stáncích:

Česká zbrojovka Uherský Brod, FORSOLUTION Praha, Holík International Zlín, INVASYS Brno,  PHONEXIA Brno, SELLIER&BELLOT Vlašim a ULTRAPORT Praha.