česky  français 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: ZÚ Paříž
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Pařížský workshop Discover Central Europe s turistickou nabídkou zemí Visegrádské čtyřky

Na Velvyslanectví České republiky v Paříži se dne 23.ledna konala turistická prezentace pod hlavičkou Discover Central Europe , kterou uspořádalo pařížské zastoupení  české agentury pro cestovní ruch CzechTourism ve spolupráci se zastupitelskými úřady a  národními turistickými centrálami zemí Visegrádské čtyřky (V4) ve Francii (Česká republika, Maďarsko, Polsko a Slovensko).  
 

Workshop proběhl v reprezentačních prostorách Velvyslanectví České republiky v Paříži. Jeho cílem bylo podpoření příjezdového cestovního ruchu z Francie do regionů střední Evropy. Francouzským hostům se představilo celkem 29 potenciálních partnerů s turistickou nabídkou ze zemí Visegrádské čtyřky. Z České republiky se na akci představili tito aktéři cestovního ruchu:Jihočeská centrála cestovního ruchu, Crystal Travel, DIR BOHEMIA, Prague City Tourism, Praha Tour, RegioJet a Tchequie Tour.

Účastníky workshopu přivítal velvyslanec České republiky ve Francii, Michal Fleischmann, generální ředitel agentury CzechTourismu, Jan Hergot a ředitelka zastoupení CzechTourismu ve Francii, Marie Muchová.

Akci lze hodnotit jako velmi úspěšnou, zúčastnilo se jí více jak 100 zástupců francouzských touroperátorů, cestovních kanceláří a francouzských médií.

Workshop V4

Workshop V4

Galerie


Discover Central Europe 2020