česky  français 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: ZÚ Paříž
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Rockaway Blockchain Fund v Paříži

Dne 21.7. 2021 byl v prostorách Velvyslanectví ČR v Paříži uspořádán koktejl investičního fondu Rockaway Blockchain  firmy  Rockaway Capital Praha  pro obchodní partnery u příležitosti letošního 4. ročníku blockchainové konference Ethereum Community Conference 4.

Akci zastřešila asociace Digital Economy Network, která spravuje nadnárodní platformu pro evropské inovativní digitální společnosti.

Akce se zúčastnilo zhruba 60 zástupců týmů investičních projektů venture capital fondů a partnerů Rockaway Blockchain Fund RBF. Tento největší evropský investiční fond představuje tradiční fond rizikového kapitálu, který investuje exkluzivně do nových projektů postavených na inovativních technologiích v oblasti digitálních aktiv. 

Účastníky večerní akce přivítal úvodním slovem velvyslanec České republiky ve Francii, pan Michal Fleischmann, po něm pronesl několik slov Managing Partner RBF, pan Viktor Fischer. Akce se za Ministerstvo zahraničních věcí České republiky zúčastnil ředitel Odboru ekonomické diplomacie, pan Marek Svoboda.

Digitální ekonomika je v současnosti jedním z nejdůležitějších sektorů v průmyslu a službách a neustále se dynamicky rozvíjí. České firmy z prostředí digitální ekonomiky iniciovaly vznik společné platformy Digital Economy Network, díky níž se v době covid-19 krize mohly dále rozvíjet, rychle a pružně reagovat a rozvíjet návrhy, jak přenést své digitální know-how i na tradiční průmyslová odvětví, a tím nastartovat českou ekonomiku.  

Galerie


Rockaway Blockchain 2021