česky  français 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: ZÚ Paříž
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Setkání českých a francouzských firem dodavatelského řetězce během 4. edice World Nuclear Exhibition v Paříži

Ve dnech 30. listopadu – 2. prosince 2021 se v Paříži uskutečnil 4. ročník veletrhu jaderné energetiky, průmyslu a technologií World Nuclear Exhibition. Tato největší světová výstava věnovaná civilnímu jadernému průmyslu se koná v Paříži každý druhý rok a letošní ročník byl z důvodu přetrvávajících sanitárních omezení zorganizován v hybridním formátu, který umožnil setkání co největšího počtu účastníků v oboru z celého světa.

Vůbec poprvé v historii se WNE zúčastnili také tři čeští vystavovatelé: Datapartner, Škoda JS a ŽĎAS a další české firmy byly na veletrhu přítomné jako návštěvníci: Sigma Group, Bilfinger Tebodin, ZAT, NUVIA, Královopolská SAG, Centrum výzkumu Řež, Epdor, Alvel.

Ve spolupráci s francouzskou asociací firem jaderného průmyslu Gifen zorganizovalo Velvyslanectví České republiky v Paříži ve středu 1. prosince na veletrhu setkání českých a francouzských firem dodavatelského řetězce. Setkání zahájil velvyslanec Michal Fleischmann a francouzský vysoký představitel pro jadenou energetiku Philippe Crouzet. Následovaly B2B schůzky českých firem s francouzskými partnery a networkingový koktejl.

Setkání českých a francouzských firem na WNE

Setkání českých a francouzských firem na WNE

B2B

B2B

B2B

B2B