česky  english 

rozšířené vyhledávání

Malé lokální projekty

Malé lokální projekty jsou projekty financované Ministerstvem zahraničních věcí České republiky a koordinované přímo zastupitelským úřadem České republiky v Phnompenhu. Jedná se o pružné jednoleté projekty, které mohou vhodně doplňovat několikaleté bilaterální projekty financované Českou rozvojovou agenturou. Projekty jsou nedílnou součástí rozvojové spolupráce už od roku 2006 a přispívají díky přímému financování v místě k podpoře projektů občanské společnosti a nevládních organizací na lokální úrovni.

Velvyslanectví každoročně (srpen, září) vyhlašuje na svých webových stránkách výzvu na předkládání projektových námětů. Projekty mohou být zaměřeny na různé rozvojové oblasti a sektory v souladu s národními rozvojovými prioritami země, současně by měly podněcovat genderovou rovnost a respekt k životnímu prostředí.

Malé lokální projekty se v roce 2022 zaměřovaly na dostupnost vzdělání a pitné vody

thumb

Malé lokální projekty jsou projekty financované Ministerstvem zahraničních věcí České republiky a koordinované přímo zastupitelským úřadem v Phnompenhu. Jedná se o jednoleté projekty, které jsou realizované místními nevládními organizacemi a… více ►