crnogorski  česky 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Omezení činnosti konzulárního úseku velvyslanectví v Podgorici

Velvyslanectví České republiky v Černé Hoře s platností od 13. května 2021 omezuje služby konzulárního oddělení pro veřejnost. V praxi to znamená, že je do odvolání pozastavena možnost fyzických návštěv klientů na konzulárním úseku velvyslanectví. Prioritním úkolem velvyslanectví zůstává pomoc občanům České republiky, kteří se na území Černé Hory dostali do stavu nouze. V případě, pokud se občan České republiky ocitl v Černé Hoře v nouzi, měl by kontaktovat emergenční telefonickou linku velvyslanectví.

! TELEFONNÍ SPOJENÍ PRO OBČANY, KTEŘÍ SE DOSTALI NA ÚZEMÍ ČERNÉ HORY DO NOUZOVÉ/KRIZOVÉ SITUACE (jedná se o stálou 24hodinovou službu pro případ dopravní nehody, úrazu, okradení, ztráty dokumentů apod.: 

+382 69 338 800    (při volání v Černé Hoře : 069 338 800)

! Tato služba není určena pro zodpovídání běžných dotazů, např. na podmínky cestování do Černé Hory. Jedná se výhradně o nouzové telefonní číslo !

 

V případě jakýchkoliv běžných dotazů kontaktujte velvyslanectví  prostřednictvím emailu   podgorica@embassy.mzv.cz nebo  v pracovních hodinách na stacionární telefonní čísla:+382 20 281 103 nebo +382 20 281 105.