česky  english 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: Velvyslanectví ČR v Pretorii
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Online konference: Přehled a příležitosti energetického sektoru v ČR a JAR

Dne 11. listopadu 2020 se uskuteční online konference mezi českými a jihoafrickými zástupci energetického sektoru. Cílem této akce je zprostředkovat příležitost pro české a jihoafrické společnosti k získání přehledu o energetickém sektoru v ČR /JAR a současně také navázat spojení s potenciálními partnery.

Konference bude zahájena v 9:00 a její konec se předpokládá ne později než ve 11:00 SEČ. Akce probíhá pod záštitou Ministerstva zahraničí ČR a je spoluorganizována Velvyslanectvím ČR v Pretorii společně s jihoafrickým energetickým institutem SANEDI.

Pro české společnosti se jedná o skvělou příležitost navázat kontakt s jihoafrickými subjekty z energetického sektoru bez vynaložení jakýchkoliv nákladů na logistiku.

Společnosti z energetického sektoru se zájmem o účast se mohou přihlásit do 4. listopadu 2020 prostřednictvím přihlašovacího odkazu.

Bližší informace k programu a seznam jihoafrických účastníků bude registrovaným společnostem zaslán blížeji k datu konání.

Ekonomický úsek velvyslanectví ČR v Pretorii je Vám k dispozici v případě jakýchkoliv souvisejících dotazů na adrese david_vaverka@mzv.cz.

Autor: Mgr. David Vaverka, ekonomický specialista Velvyslanectví ČR v Pretorii