česky  english 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: Velvyslanectví ČR v Pretorii
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

JAR: Aerospace, Maritime and Defence Online Conference 2020

Letošní ročník konference „Aerospace, Maritime and Defence 2020“ se uskuteční prostřednictvím online platformy a společnosti se jej tak budou moci zdarma účastnit bez nutnosti vynaložit jakékoliv náklady. Kromě samotného programu bude možno sjednat si také B2B jednání.

Dne 29. září se v JAR uskuteční již 6. ročník konference „Aerospace, Maritime and Defence 2020“, a to pod záštitou jihoafrické asociace obranného průmyslu AMD.

S ohledem na řadu opatření v souvislosti s probíhající pandemií COVID-19 znemožňujících mezinárodní pohyb osob, bude letos akce probíhat prostřednictvím online platformy a společnosti se tak mohou zdarma účastnit odkudkoliv na světě. Konference bude zahájena v 9:00 SEČ a potrvá do dopoledních hodin.

Kromě konference samotné, která bude zahrnovat témata jako např. rozpočet sektoru obrany, nové námořní a letecké technologie, sledovací zařízení aj., budou moci společnosti využít organizace B2B jednání s potenciálními partnery.

Pro české společnosti se jedná o skvělou příležitost navázat kontakt s jihoafrickými a také dalšími mezinárodními subjekty z obranného sektoru bez vynaložení jakýchkoliv nákladů na logistiku apod.

Ekonomický úsek velvyslanectví ČR v Pretorii je Vám k dispozici v případě jakýchkoliv souvisejících dotazů.

Bližší informace a registrační odkaz naleznete v přiloženém letáku, na stránkách asociace AMD či konference samotné.

Autor: Mgr. David Vaverka, ekonomický specialista Velvyslanectví ČR v Pretorii

Aerospace, Maritime and Defence Online Conference 2020 (PDF, 3 MB)