česky  english 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Mauricius: podmínky vstupu do země

VSTUP NA ÚZEMÍ A TRANZIT: 
v současné době není možný vstup na území Mauricia. Předseda vlády ukončil zákaz pohybu k 30. 5. a od 31. 5. se trh otevřel a většina ekonomických aktivit začala být povolena. Omezení zůstávají na veřejných místech a pro hromadné akce.

Opatřeni:

Předseda vlády vyzval občany, aby i nadále dodržovali preventivní opatření, myli si pravidelně ruce a dodržovali odstupy od ostatních osob. Povinné je i nadále nošení roušek na veřejnosti. Obchody, restaurace, bary, obchodní centra a trhy mohou být otevřeny při dodržování striktních hygienických opatření. Individuální sportovní aktivity jsou povoleny. Duchovní místa se mohou otevřít pro veřejnost. Pláže, kina, veletrhy a noční kluby zůstávají uzavřeny. Hromadné akce - sociálně-kulturní, sportovní a kulturní akce nejsou povoleny, nicméně pokud zůstane počet nakažených i nadále nulový, mohou se tyto aktivity povolit od 25.6. Vzdělávací instituce budou moci otevřít od 1.8. s možným nástupem studentů a učitelů od 3.8.
 

DOPRAVA:

Pouze mimořádné repatriační/ humanitární lety. Informace o nich zasílá MZV Drozdem a velvyslanectví zveřejňuje na těchto webových stránkách. 
Do odvolání není povolen vstup cizincům do země.

ODKAZY NA MÍSTNÍ INSTITUCE:

http://m.govmu.org/english/Pages/default.aspx