česky  english 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Covid19 - aktuální podmínky cestování na Mauricius a návratu do ČR

Na ostrově Mauricius byla dne 1.7.2022 zrušena takřka veškerá ochranná opatření v souvislosti s covidem. Stav pro cestování je jako před pandemií. Povinnost nosšení masek zachována na letištích, ve veřejné dopravě, ve všech lékařských zařízeních a v lékárnách. Zrušena omenení počtu osob, které spolu mohou cestovat.

PŘÍJEZDOVÝ FORMULÁŘ

Přesto, že Mauricius zrušil všechna covidová opatření se doporučuje, aby si cestující stáhli  a vyplnili formulář z webových stránek Air Mauritius: formulář lokátoru cestujících a formulář pro vlastní prohlášení o zdravotním stavu. . Safe Mauritius (govmu.org) 

PODMÍNKY NA MÍSTĚ

Ekonomické aktivity jsou povoleny a trh je otevřen při dodržování nezbytných hygienických zásad.Není povinné nosit masky.  Byly zrušeny poslední omezení pro ekonomické aktivity, jako jsou kina, posilovny, parky, pláže, kulturní místa apod. Uvolněná byla také veřejná doprava. 

POSTUP PŘI NÁKAZE COVIDEM


O případné izolaci rozhoduje lékař.

 

UŽITEČNÉ KONTAKTY

 

Mauritius Now - Enjoy a holiday in Mauritius!

Prepare for your next trip | Air Mauritius

Republic of Mauritius (govmu.org)

Coronavirus - Mauritius: As from 15 January 2022 the status of 'fully vaccinated' against COVID-19 will be redefined | ZAWYA MENA Edition

 

Testy na covid pro případ nákazy:

Laboratory C-Lab

Clinique Darné

Georges Guibert Street

Floreal

Mauritius

Tel: (+230) 601 2300

Email: darnelab@cliniquedarne.com

 

PODMÍNKY NÁVRATU DO ČR

Přehled podmínek návratu do České republiky https://www.mzv.cz/jnp/cz/cestujeme/aktualni_doporuceni_a_varovani/nova_pravidla_navratu_do_cr_od_9_7_2021a.html