česky  shqip  english 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: ZU Pristina
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Setkání vedoucího ZÚ Priština s investičním partnerem společnosti Rockaway Capital a s majitelem a výkonným ředitelem kosovské firmy Gjiraffa

Vedoucí zastupitelského ČR v Prištině Pavel Bílek se 11. 4. sešel s Dušanem Zábrodským, investičním partnerem společnosti Rockaway Capital a s majitelem a výkonným ředitelem kosovské firmy Gjiraffa Mergimem Cahanim. Giraffa je informačním, mediálním a prodejním portálem v albánštině. Jako nejrychleji rostoucí online platforma v regionu se zaměřuje na Kosovo, Albánii a Makedonii. Setkání se uskutečnilo nedlouho poté, co český investiční gigant Rockaway Capital oznámil, že úspěšně uzavřel další kolo investice do Gjirafy ve výši 150 milionů korun. Rockaway Capital již investoval do firmy Gjirafa celkem téměř 200 mil. korun. Portál Gjirafa registruje denně téměř 3 miliony návštěv.

Představitelé Rockaway Capital a Gjirafa informovali vedoucího ZÚ o záměrech investice, která umožní nejen zdvojnásobit úspěšný pracovní tým, ale zejména rozšířit nabídku současných produktů a představit další e-služby, které zatím nejsou v tomto regionu k dispozici.