česky  shqip  english 

Advanced search
na_celou_sirku
Photo: (@MZV)
Article notification Print Decrease font size Increase font size

Grupi i Vishegradit - ndihmë në rrugën drejt BE-së

Më 11 nëntor 2015 gazeta ditore "Kosova Sot" publikoi artikullin e përbashkët të ministrave të punëve të jashtme të Grupit të Vishegradit për Ballkanin Perndimor dhe zgjërimin e BE-së.
 

Attachments

Ne ju ofrojmë ndihmë në rrugën drejt BE-së 67 KB PDF (Adobe Acrobat document) 2015-11-12