english  česky 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: SÚ Ramalláh
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Vedoucí Styčného úřadu navštívil Hebron: jednal na obchodní komoře a prohlédl si Hebron EXPO

Vedoucí Styčného úřadu ČR Jakub Šlosárek jednal s vedením Hebronské obchodní komory (Hebron Chamber of Commerce and Industry) v čele s místopředsedou představenstva panem Mohsenem Zalloumem o možnostech obchodní spolupráce mezi českými a místními firmami. Následně navštívil Hebron Expo, veletrh pořádaný v Hebronu každý měsíc – tentokrát se zaměřením na kosmetiku.
 

Hebronský guvernorát představuje nejobydlenější část Západního břehu a má rovněž zdaleka největší podíl na palestinském HDP. Zároveň je výrobní a průmyslovou základnou a místní podnikatelská komunita má zájem podílet se na navýšení vzájemného obchodu s ČR. S vedením obchodní komory se proto vedoucí Styčného úřadu domluvili na aktivní spolupráci, která by umožnila tento potenciál využít.

Po jednání na obchodní komoře navštívil vedoucí Styčného úřadu ČR Hebron Expo. Jedná se o pravidelně pořádaný veletrh – každý měsíc věnovaný jinému odvětví – zaměřený na profesionály v daném oboru a o jedinou akci svého druhu v Palestině. Na červencové přehlídce představilo své zboží několik desítek výrobců a zejména pak dovozců kosmetiky z celého Západního břehu.  

Galerie


Hebron