česky  english 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Česká Street Party již podesáté!

Kdy: 16.06.2017, Kde: Rue Caroly, Brusel/Belgie

Jubilejní desátá Czech Street Party, největší akce České republiky v Bruselu pod širým nebem proběhne v pátek 16. června 2017 od 17 hodin v tzv. Evropské čtvrti. Letos se návštěvníkům představí zpěvačka Lenny, kapela Laura a její tygři a hlavní hvězdou večera budou Support Lesbiens. Těšit se můžete také na české speciality, zajímavé soutěže a pro děti bude připraven doprovodný program.

U jednotlivých stánků regionů a turistických a kulturních institucí České republiky budou moci návštěvníci ochutnat speciality z většiny regionů České republiky, připít si dobrým vínem či pivem a dozvědět se nejen turistické informace, které mohou být při návštěvě naší vlasti užitečné. Czech Street Party je jednou z nejoblíbenějších a nejnavštěvovanějších českých akcí pořádaných v Bruselu.

Pod vedením hlavního organizátora, kterým je Stálé zastoupení ČR při EU se letos akce zúčastní Hlavní město Praha, město Brno, České centrum v Bruselu, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj, kraj Vysočina, Pardubický kraj, CzechTourism a VIDA! Science center.

Hudební program:

17:30 Lenny
19:00 Laura a její tygři
20:30 Support Lesbiens

Doprovodný program: dětské aktivity, zábavně-naučné aktivity pro malé i větší na stánku VIDA! science center

Start v 17:00

Hlavním sponzorem letošní Czech Street Party je ČEZ, a.s., dalšími sponzory Škoda Auto – Škoda Import Belgium, KBC a Potravinářská komora České republiky.


přílohy

Poster Czech Street Paty 2017 197 KB PDF (Acrobat dokument) 12.6.2017