česky  english 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Přípravný kurz k výběrovým řízením do institucí EU poprvé i v Bruselu

Diplomatická akademie Ministerstva zahraničních věcí ČR ve spolupráci se Stálým zastoupením ČR při EU a Euphorum  zve na seminář v angličtině zaměřený na 1. kolo konkurzů EPSO do institucí EU se speciálním zřetelem na všeobecné výběrové řízení (AD5). Po sérii školení v ČR se na základě vysoké poptávky podobný seminář poprvé uskuteční v Bruselu v prostorách Stálého zastoupení. Zúčastnit se mohou Češi působící v institucích EU, kolegové ze státní správy, stážisté, studenti vysokých škol i nejširší veřejnost. Kurz je zdarma.

Celodenní seminář v angličtině zaměřený na 1. kolo EPSO do institucí EU, v rámci kterého lektor provede účastníky semináře pravidly výběrových řízení pořádaných Evropským úřadem pro výběr personálu (EPSO) s důrazem na metodologii jejich 1. kola, proběhne na Stálém zastoupení ČR při EU(15 rue Caroly, 1050 Bruxelles) dne 16. května 2019 od 9 do 17hod.

 

Máte-li zájem o účast, můžete se přihlásit do 10. 5. 2019 na e-mailovou adresu cesi_szeu@mzv.cz, do předmětu prosím uveďte EPSO.

Registrace účastníků (předchozí přihlášení nutné): od 9:00 do 9:20

Zahájení semináře v 9:30

Přednášející: Marcus Delacor, Euphorum

Detailní program celodenního semináře naleznete v příloze.
 

přílohy

EPSO, SZ ČR při EU 16. května, program 53 KB DOCX (FILE_TYPE_DOCX) 30.4.2019