česky  english 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

9. Česká Street Party

Kdy: 12.06.2015, Kde: Brusel/Belgie

Největší akce České republiky v Bruselu představí již podeváté české kapely a výběr toho nejlepšího z ČR. Hlavní hvězdou večera bude legenda 90-tých let Mňága a Žďorp. Jste srdečně zváni v pátek 12. června 2015 od 17.00 do ulice Rue Caroly.

Před budovou Stálého zastoupení České republiky při Evropské unii se uskuteční 12. června 2015 již devátý ročník legendární České Street Party. Program startuje v 17.00. Ulicí Rue Caroly bude znít hudba skupin Urband, Frajara Putika. Airfare a Mňága a Žďorp.

Hlavní hvězdou večera bude legendární kapela 90-tých let Mňága a Žďorp, která se proslavila jak svým svébytným hudebním projevem alternativního rocku, tak kostýmy v podobě námořních oblečků.

Hudební program:
17:00 - Urband
18:00 - Frajara Putika
19:15 - Airfaire
20:30 - Mňága a Žďorp

Kromě hudby se mohou návštěvníci Streetparty těšit na regionální speciality. Nebude chybět skvělé české pivo ani moravské víno doplněné informacemi a tipy účastnících se měst a krajů České republiky.

Na nejmenší účastníky Street Party čeká dětský program.

Nenechte si ujít již deváté vydání největší české akce pod širým bruselským nebem!

Organizátory letošního ročníku jsou: Stálé zastoupení České republiky při Evropské unii, hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj a statutární města Brno a Plzeň (letošní Evropské hlavní město kultury). Dále České centrum Brusel, Česká styčná kancelář pro výzkum, vývoj a inovace CZELO, Evopský region Dunaj-Vltava a Mendelova univerzita v Brně.

Generálním partnerem 9. Czech Street Party je společnost ČEZ Group and dalšími partnery Potravinářská komora České republiky a Česká technologická platforma pro potraviny.

přílohy

Czech Street Party 2015 457 KB JPG (Obrázek / Fotka) 29.5.2015