česky  english 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Sektorový seminář: fondy vnější spolupráce EU v zemědělství

Kdy: 18.06.2015, Kde: Brusel/Belgie

Stálé zastoupení ČR při Evropské unii srdečně zve na seminář " Projekty vnější spolupráce EU v sektoru zemědělství, rozvoj venkova a potravinová bezpečnost,“ který se koná 18. června 2015 v Bruselu.

Seminář pořádá Stále zastoupení Španělska a Francie při EU ve spolupráci s ostatními zastoupeními členských států, společně s podnikatelskými reprezentacemi a agenturami na podporu exportu v Bruselu.

Seminář je mimo jiné určen konzultantským společnostem, asociacím, obchodním společnostem a dalším subjektům se zájmem o realizaci projektů ve třetích zemích v oblasti zemědělství, potravinové bezpečnosti, rozvoje soukromého sektoru a venkova. Jedná se tak o vhodnou příležitost seznámit se s aktuálními programy, možnostmi a postupy pro zapojení se do čerpání finančních prostředků z fondů vnější spolupráce EU. Semináře se zúčastní i experti z Evropské komise spolu se zástupci Evropské investiční banky. V závěru semináře bude vyčleněn prostor pro B2B setkání a navázání kontaktů s firmami z ostatních členských států. Nabízí se tak výborná příležitost pro vytvoření konsorcií a společnou účast v tendrech. Termín pro registraci je do 18. května 2015.

Více informací o sektorovém semináři, včetně registračního formuláře.

 

přílohy

Pozvánka na sektorový seminář fondy vnější spolupráce EU... 165 KB PDF (Acrobat dokument) 4.5.2015