česky  english 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Festival Jeden svět v Bruselu - One World Film Festival in Brussels, 21. 4. - 29. 4. 2020

Čtrnáctý ročník festivalu dokumentárních filmů s tématikou lidských práv „Jeden svět v Bruselu“ proběhne od 21. do 29. dubna 2020

The fourteenth edition of the human rights documentary film festival „One World in Brussels“ will take place from 21 to 29 April 2020

V bruselském centru umění Bozar bude 21. dubna 2020 slavnostně zahájen 14. ročník Mezinárodního festivalu dokumentárních filmů o lidských právech Jeden svět v Bruselu. Festival již tradičně propojí mezinárodní lidskoprávní komunitu, promítne zajímavé dokumenty a nabídne prostor k diskusím s hosty z řad odborníků, filmařů i obhájců lidských práv.

Výběr dokumentárních filmů z programu pražského festivalu bude k vidění v několika bruselských prostorách. Jeden svět v Bruselu opět upozorní na závažné případy porušování lidských práv ve světě.
 
Festival Jeden svět je největším festivalem dokumentárních filmů o lidských právech na světě. Za přínos ve vzdělávání v oblasti lidských práv byl oceněn UNESCO.
 
Jeden svět v Bruselu pořádá Člověk v tísni ve spolupráci se Stálým zastoupením ČR při EU a Českým centrem v Bruselu, společně s dalšími místními partnerskými organizacemi. Většina projekcí je zdarma. Celý program, seznam partnerů a hostů festivalu lze najít na  www.oneworld.cz/brussels.

 

 

 

One World Film Festival in Brussels

The fourteenth edition of the human rights documentary film festival „One World in Brussels“ will také place from 21 to 29 April 2020.

 

 

 


Předchozí ročníky / Previous seasons: