english  latviski  česky 

rozšířené vyhledávání
x2014_01_23
Foto: (@MZV)
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Připojte se k česky mluvícím dětem z celého světa a soutěžte s námi!

Každý rok je udělováno talentovaným, pilným a odvážným česky mluvícím dětem ve věku od 6 do 18 let žijícím v Čechách i v zahraničí mezinárodní ocenění Českého Honzy. Do 30. dubna 2014 mohou soutěžící zasílat své projekty ze tří kategorií – písemný projev, výtvarný projev či osobnost Českého Honzy.

Cílem projektu je spojení dětí z různých koutů světa skrze jejich soutěživého ducha a prohloubení nejen jejich znalostí českého jazyka, ale i znalostí o současnosti a historii České republiky. V neposlední řadě soutěž dětí podporuje dobré jméno České republiky, ať již žijí kdekoliv na světě.Téma letošního ročníku je věnováno „Českému Honzovi na cestách“.  Konkrétně se jedná o nejhezčí prázdniny strávené v České republice, případně o vlastní představu o takových prázdninách.

Výherci budou vyrozuměni jak emailem, tak zasláním dopisu. Každý z výherců obdrží věcnou cenu v podobě českých knih a budou pozváni na slavnostní vyhlášení výsledků, které se bude konat v Toskánském paláci v Praze začátkem srpna 2014. Podrobné informace soutěže najdete na webových stránkách www.ceskyhonza.com.