english  česky 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Oslavy 100. výročí vzniku Československa v Rijádu

U příležitosti oslav 100. výročí vzniku Československa se v Rijádu dne 28. 10. uskuteční oficiální recepce pořádaná Velvyslanectvím České republiky v Rijádu, ve dnech 28. 10. až 2. 11. proběhne Festival české kuchyně v hotelu Double Tree by Hilton a dále dne 2. 11. recepce krajanského spolku Al Mamlaka pro českou komunitu a přátele České republiky.

Dne 28. října 2018 organizuje Velvyslanectví České republiky v Rijádu oficiální recepci pro saúdské představitele, diplomatickou komunitu a zvané hosty.

Ve dnech 28. října až 2. listopadu 2018 se v hotelu DoubleTree by Hilton Riyadh - Al Muroj Business Gate pod záštitou českého velvyslanectví v Rijádu uskuteční Festival české kuchyně. Dne 29. 10. hostům festivalu zpříjemní večer česká hudební skupina Pozdní sběr, jejíž vystoupení zajišťuje zastupitelský úřad České republiky v Rijádu.

Dne 2. 11. se v prostorách českého velvyslanectví v Rijádu uskuteční recepce pro českou komunitu a přátele České republiky, kterou organizuje krajanský spolek Al Mamlaka. Bližší informace lze nalézt na přiložené pozvánce: Pozvánka na krajanskou recepci (PDF, 346 KB).

Pozvánka na krajanskou recepci

Pozvánka na krajanskou recepci