english  česky 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: exports.om
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Hledání Ománského partnera přes "Oman Exports Platform"

"Oman Exports Platform" je internetová platforma v anglickém jazyce, která má pomáhat ománským firmám obchodovat se světem - jakési jednotné kontaktní místo pro usnadnění a rozvoj exportu. Českým obchodníkům však může dobře posloužit při vyhledávání ománských partnerů. Platformu spustilo v roce 2021 ománské Ministerstvo obchodu a podpory investic

Pokud byste měli zájem vyhledat v ománu subjekt, který nabízí či vyrábí určité zboží, můžete využít stránku: https://exports.om/companies/ Tam pak v angličtině vyberete průmyslový segment a v něm si dále vyberete ze všech registrovaných subjektů. Dozvíte se podrobnosti o ománské firmě, o nabízeném zboží a získáte kontakt pro další přímé jednání.

Ománská exportní platforma byla vytvořena, aby podporovala ománský export, umožnila ománským subjektům proniknout na nové trhy a pomáhala spojit se s potenciálními odběrateli v zahraničí. Platforma má několik funkcí, včetně virtuálních služeb celního odbavení, logistických a právních služeb a další, vše nabízené ománským subjektům "za konkurenční ceny". Ománská platforma je v současnosti (leden 2023) propojena s 200 obdobnými světovými platformami ve více jak 150 zemích světa. Kromě vyhledávání obchodních partnerů nabízí platforma ománským výrobcům bezplatnou pomoc při vývozu a obchodu. Tyto služby zahrnují poradenství, možnosti financování exportu, školení apod.

 

Připravil: Ing. Roman Plevák, Ph.D., diplomat pro Omán, Velvyslanectví ČR v Rijádu