english  česky 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Návštěva u Saudi Aramco

Dne 25.5.2015 zástupci diplomatických misí v SAK navštívili ropnou společnost Saudi Aramco v Dammámu.

Delegaci diplomatických misí, akreditovaných v Saúdské Arábii se zúčastnili i zástupci velvyslanectví ČR v Rijádu. Delegaci vedli zástupce mise EU p. J. Wojahn a velvyslanec ČR J. Slavík. Během jednodenní návštěvy sídla Saudi Aramco se delegace měla možnost setkat s výkonným prezidentem a generálním ředitelem společnosti p. Aminem Hassan Nasserem a dalšími vrcholnými manažery společnosti. Delegace se seznámila s fungováním a činností společnosti, navštívila školící středisko včetně simulátoru řízení těžby a prohlédla si též muzeum historie společnosti.

aramco_1


Velvyslanec ČR J. Slavík a členové deleagce diplomatických misí EU během slavnostního přivítání výkonným prezidentem a generálním ředitelem společnosti Saudi Aramco p. Aminem Hassan Nasserem

aramco_2

Velvyslanec ČR J. Slavík a výkonný prezident a generální ředitel společnosti Saudi Aramco p. Amin Hassan Nasser během prezentace projektu Centra světové kultury krále Abdulazíze (King Abdulaziz Center for World Culture), které vzniká z iniciativy Saudi Aramco.