english  česky 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Slavnostní recepce ke státnímu svátku České republiky 19.10.2017

Dne 19.10.2017 se v prostorách velvyslanectví České republiky konala slavnostní recepce ke státnímu svátku České republiky.

Za přítomnosti hlavního hosta J.K.V. prince Mohammeda bin Abdulrahman bin Abdulaziz Al Sauda, zástupce guvernéra Rijádského regionu zahájil slavonstní recepci J.E. Jiří Slavík, mimořádný a zplnomocněný velvyslanec České republiky v Saúdské Arábii, Bahrajnu a Ománu.

Recepce se zúčastnil a hosty vítal celý diplomatický sbor velvyslanectví včetně akreditovaného vojenského přidělence plk. Miloslava Bláhy, který na recepci přicestoval z Abu Dhabi. Mezi významné hosty recepce patřil kromě zástupců diplomatického sboru v Rijádu rovněž velvyslanec Saúdskoarabského království v České republice J.E. p. Naif D. N. Al Aboud, řada představitelů významných saúdských firem i institucí.

Recepce se konala za finanční podpory českých společností ČSA a Linet, jejichž zástupci byli na recepci rovněž přítomni. Přátelskou atmosféru na recepci pak svou hudbou podkreslovalo a současně oživilo jihomoravské folklórní trio Pozdní sběr, které na akci přicestovalo z ČR na pozvání velvyslanectví.

recepce 2017

 

recepce 2017

 

recepce 2017