italiano  česky 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: CzechTrade Milán
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

NanoDay – podnikatelské fórum zaměřené na nanotechnologie v Miláně

Velvyslanectví ČR v Římě společně s kanceláří CzechTrade v Miláně, Generálním konzulátem ČR v Miláně, CzechInvest, Asociací nanotechnologického průmyslu ČR ve spolupráci se Svazem podniků průmyslu a služeb města Milána Assolombarda a s přispěním Ministerstva zahraničních věcí ČR v rámci projektů na podporu ekonomické diplomacie uspořádaly dne 23. října 2019 v Miláně podnikatelské fórum věnované nanotechnologiím „NanoDay“.

Akce se uskutečnila v prostorách hotelu World Hotel Cristoforo Colombo v Miláně a zúčastnily se jí tyto české firmy: IQ Structures, NanoTrade, ING Medical, Pardam, Lada Vyvialova Creative Platform, Advanced materials JTJ a nanoSPACE.

Hlavním cílem fóra bylo podpořit české firmy dodávající výrobky, technologie a služby v sektoru nanotechnologií.  Podnikatelského fóra se kromě českých firem účastnily vytipované italské firmy, obchodní zástupci a distributoři, s nimiž české firmy uskutečnily dvoustranná pracovní jednání B2B za účelem nalezení vhodných potencionálních partnerů a odběratelů v Itálii.

Marcel Sauer, ekonomický diplomat, Velvyslanectví ČR v Římě

 

přílohy

Pozvánka 996 KB PDF (Acrobat dokument) 17.10.2019

Seznam firem 1 MB PDF (Acrobat dokument) 17.10.2019