italiano  česky 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: CzechTourism Milán
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Oficiální expozice České republiky na turistickém veletrhu TTG v Rimini

Ve dnech 10. až 12. října 2018 organizovala agentura CzechTourism oficiální expozici České republiky na 55. ročníku veletrhu cestovního ruchu TTG Travel Experience v severoitalském Rimini. Na oficiálním stánku České republiky vystavovalo celkem 9 společností  zastřešených agenturou CzechTourism, která připravila rovněž bohatý doprovodný program. V letošním roce se tu představily konkrétně společnosti ČSA, ClarionCongress Hotel Prague, Hotel Olšanka, Jerome Incoming, Mezinárodní obchodní prostor/Caldana, Columbus, D.I.R.Bohemia, Kompas a Moravian-Silesian Tourism.
 

Oficiální expozici České republiky navštívil a podpořil rovněž zástupce Velvyslanectví ČR v Římě, ekonomický rada Jiří Jílek, který se zde setkal s českými vystavovateli a zástupci CzechTourism, mj. ředitelem zahraničního zastoupení agentury v Itálii Lubošem Rosenbergem.

Veletrh, určený pro odbornou veřejnost, je jednou z hlavních událostí v rámci turistického roku v Itálii a je vysoce ceněn i vyhledáván firmami a operátory v turistickém sektoru. Jeho význam podtrhuje i skutečnost, že v rámci moderních veletržních prostor Rimini probíhají paralelně tři expozice, kromě TTG také veletrh SIA Hospitalirty Design (zaměřený na nabídku zboží a služeb HORECA) a SUN Beach&Outdoor Style 2018 (s expozicí zaměřenou na vybavení letovisek). O úspěchu a významu české účasti na veletrhu v Rimini svědčí nejen vysoký zájem o českou expozici ze strany místních a zahraničních operátorů a odborné veřejnosti, ale rovněž fakt, že se část českých účastníků veletrhu zúčastňuje opakovaně.

Jiří Jílek, ekonomický rada, Velvyslanectví ČR v Římě

Galerie


TTG Rimini