italiano  česky 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: ÚZSVM
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Palác Broadway - Unikátní investiční příležitost v srdci Prahy

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových pořádá 7. - 9. 3. 2022 elektronickou aukci Paláce Broadway, exkvisitní nemovitosti v samém centru hl. města Prahy
 

Funkcionalistická stavba, ležící mezi ulicemi Na Příkopě a Celetná, je tvořena třemi propojenými trakty. Dům ze 30. let 20. století patří k největším funkcionalistickým novostavbám v historickém centru Prahy. Sloužil pro potřeby italských pojišťoven, v části komplexu se nacházely byty, po 1980 sloužila i k administrativním účelům, v 1938 bylo v suterénu budovy otevřeno i kino.

Kromě kanceláří sídlí na celkových 13 tisících metrech čtverečních také obchody, restaurace i muzikálové Divadlo Broadway, které je na místě původního Cinema Broadway, po kterém mají budova i divadlo název.

Informace o prodeji

Dne 17. ledna 2022 bylo vyhlášeno druhé kolo elektronické aukce na prodej paláce Broadway. Samotná aukce započne 7. března v 10. hodin a potrvá do 9. března 2022 do 12 hodin. Do začátku aukce musí zájemci složit kauci ve výši 20 milionů korun. Nejnižší podání bylo stanoveno na 1 050 000 000,00 Kč. Jedná se o unikátní investiční příležitost a zároveň o prodej s nejvyšší vyhlášenou minimální cenou v historii ÚZSVM. Pro zájemce jsou naplánovány prohlídky budovy. Podrobné informace naleznete v přiloženém letáku.

Více informací k tomuto prodeji naleznete ZDE

Podrobné informace o registraci naleznete ZDE

přílohy

Informační leták Palác Broadway 1 MB PDF (Acrobat dokument) 28.1.2022