italiano  česky 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: Velvyslanectví ČR v Římě
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Podpora českých firem při účasti na tendrech organizací OSN

Velvyslanectví České republiky v Římě ve spolupráci s Ministerstvem zemědělství ČR a SP při FAO připravili program,  který se uskutečnil s přispěním Ministerstva zemědělství ČR v rámci projektů na podporu ekonomické diplomacie Ministerstva zahraničních věcí ČR pro podporu českých subjektů k úspěšnému získávání tendrů vypisovaných relevantními organizacemi OSN (zejména FAO, WFP a IFAD) především v oblastech zemědělství, lesnictví, potravinářství, technologií zpracování vody, sladkovodního rybářství, ekologie a humanitární pomoci (potraviny, humanitární balíčky a speciální technika). Ze série tří přednášek proběhly první dvě ve dnech 15. a 29. června 2021 prostřednictvím internetu. Závěrečná přednáška se uskuteční 14.  září 2021.

 

Prezentace, kterými provází konzultant Ing. Tomáš Hudcem  navazují na dlouhodobou spolupráci nejen s českými firmami, univerzitami a výzkumnými ústavy, které již dříve projevili zájem o představení jako potencionální dodavatelé organizací OSN. Cílem je zvýšit povědomí o možnostech, které skýtají tyto tendry českým firmám, představení procesu výběru a příprava na úspěšnou účast českých firem.

Sektorově, je akce zaměřena na oblasti zemědělství a potravinářství, zemědělské technologie, úpravy vody a sanitace, IT služby, příprava a provádění rozvojových projektů a dalších.

Nadcházející seminář proběhne 14. září 20201 od 9:00 do 15:00. Případní zájemci se mohou hlásit na: martina.nadvornikova@mze.cz . Kapacita je omezena.

Marcel Sauer, ekonomický diplomat, Velvyslanectví ČR v Římě