česky  español 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: (@MZV)
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

CHILE: Už nyní je vhodné začít s přípravou na EXPONOR 2017

Chile je největším světovým vývozcem mědi a celkově se důlní průmysl podílí 18 % na tvorbě HDP Chile a tvoří 54 % chilského exportu. Tento význam důlního průmyslu pro chilskou ekonomiku je rovněž logickým důvodem toho, že vydává značné prostředky na dovoz strojů, technologií a nejrůznějších vstupů pro důlní průmysl. Nejlepšími příležitostmi pro zahraniční dodavatele, aby nabídli své výrobky pro chilský důlní průmysl, jsou dva alternující mezinárodní veletrhy EXPOMIN a EXPONORTE.
 

Vzhledem k tomu, že EXPOMIN, který se koná v Santiagu de Chile, se uskuteční až v roce 2018, jsou nyní aktuální přípravy na nadcházející EXPONORTE 2017, který se bude tradičně konat ve městě Antofagasta na severu Chile, tentokrát ve dnech 15. – 19. 5. 2017.

Doporučujeme všem českým firmám, které mají exportní zboží, které lze uplatnit v důlním průmyslu, aby co nejdříve kontaktovali organizátory mezinárodního veletrhu EXPONOR 2017.

Předchozího bienále EXPONOR 2015 se účastnilo 1064 firem z 30 zemí. Uskutečnilo se okolo 1.900 obchodních jednání mezi zahraničními dodavateli a chilskými důlními společnostmi jak státními tak i soukromými.

Exponor

Exponor

Exponor

Exponor