português  česky 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: © Revista da Cerveja
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Prezentace českých firem v brazilském časopise Revista da Cerveja

V rámci marketingových aktivit v zahraničí budou v roce 2020 podporovány české firmy podnikající v pivovarnickém sektoru. Propagace se uskuteční formou placených článků v časopise Revista da Cerveja.   

Generální konzulát informuje, že v druhém pololetí roku 2020 se uskuteční marketingové aktivity na podporu pivovarnického sektoru v odborně-popularizačním periodiku Revista da Cerveja. Cílem je zviditelnit české společnosti podnikající v tomto sektoru, které jsou v Brazílii již uvedeny a mají dlouhodobý zájem o místní trh.

Na základě předchozí účasti v projektech ekonomické diplomacie byly pro tento rok vybrány společnosti Bohemia Hop, Contechin, Cheops a Czech Crown. Dále budou v časopise prezentovány proexportní aktivity konzulátu a tradice českého pivovarnictví. Reklamní sdělení budou vycházet od září 2020 do března 2021 a budou doplněny kampaní na sociálních sítích.   

V Brazílii se dlouhodobě projevuje zájem o nové postupy v pivovarnictví a klade se důraz na produkci kvalitního piva vyráběného v řemeslných pivovarech. V této souvislosti se též formuje subkultura konzumentů a majitelů pivovarů, kteří hledají nové inspirační zdroje a spolupráci se zahraničními partnery.  

Projekt probíhá v úzké spolupráci s Ministerstvem zemědělství České republiky, které je zároveň gestorem projektu.

Autor aktuality: Filip Vavřínek, ekonomický specialista, Generální konzulát České republiky v São Paulo