b/s/h  česky  english 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: © UNDP
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Česká zkušenost s Cíli udržitelného rozvoje

Čeští odborníci na problematiku Cílů udržitelného rozvoje (Sustainable Development Goals – SDGs) navštívili Bosnu a Hercegovinu a sdíleli zkušenosti získané v průběhu posledních tří let.
 

Velvyslanec Jakub Skalník a rezidentní zástupkyně United Nations Development Programme (UNDP) Sezin Sinanoglu dne 13. 12. 2018 zahájili workshop „SDGs - česká zkušenost“, který se konal v rámci projektu „Podpora SDGs a zapojení soukromého sektoru“. Cílem projektu je vytvořit platformu pro předávání zkušeností a osvědčených postupů mezi účastníky.

Paní Kateřina Fialková, ředitelka Odboru mnohostranných ekonomických vztahů na Ministerstvu zahraničních věci České republiky, paní Lucie Mandlová, ředitelka Asociace společenské odpovědnosti a zakladatelka Ceny SDGs a Tomáš Rákos, expert na participační procesy, představili praktické zkušenosti České republiky zástupům pracovní skupiny SDGs a organizacím občanské společnosti v Bosně a Hercegovině.

Program workshopu byl účastníky výborně hodnocen díky vysoké kvalitě prezentací jednotlivých účastníků a velmi vysoké relevanci pro potřeby Bosny a Hercegoviny.

UN Czech SDGs Workshop 2018

UN Czech SDGs Workshop 2018