česky  english 

rozšířené vyhledávání

Informace pro cestování a pobyt v Singapuru i ČR

V této sekci se nachází důležité informace pro krátkodobé cestování Čechů do Singapuru a jejich návrat do ČR, případně pro jejich dlouhodobý pobyt zde.

Jste-li český občan ve velmi vážné osobní nouzi, kterou nelze řešit ve standardních otevíracích hodinách konzulátu (např.: ztráta nebo odcizení cestovních dokladů hrozí-li zmeškání letu, nehoda, hospitalizace, ohrožení života, zadržení policií apod.), spojte se s námi na nouzovém telefonním čísle +65 9011 6411.

Pokud v Singapuru dlouhodobě žijete a potřebujete standardní služby konzulátu, naleznete je v přílušné sekci našich stránek. Pokud jste krajan/ka a rád/a byste zůstal/a v kontaktu s Velvyslanectvím tím, že se registrujete do naší databáze krajanů, prosím, napište nám e-mail na singapore@embassy.mzv.cz .

V této sekci se nacházejí i odkazy na základní informace (v angličtině) pro cizince, kteří chtějí cestovat do Česka, či v něm dlouhodobě pobývat.

DŮLEŽITÉ: Omezení činnosti konzulárního a vízového úseku Velvyslanectví ČR v Singapuru

varovani_symbol

Z technických důvodů bude ve dnech 1. - 17. 6. OMEZENA ČINNOST konzulárního a vízového úseku Velvyslanectví. Nebude možné přijímat žádosti o víza, cestovní pasy a matriční doklady ani ověřovat listiny, podpisy a překlady. Výjimkou je pomoc v… více ►

Velvyslanectví může přijímat žádosti o víza

Velvyslanectví může přijímat žádosti o víza ode dne 14. 2. 2022. Schůzku za účelem žádosti je možné dojednat VÝHRADNĚ e-mailem. Adresu Vel yslanectví a úřední hodiny naleznete v sekci "O Velvyslanectví" na našem webu. E-mail:… více ►