česky  english 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: GDACZ
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Pozvánka na misi českých herních vývojářů do Švédska (11. – 13. října 2022)

(Archivní článek, platnost skončena 30.09.2022.)

Zástupci českých firem z oblasti herního průmyslu jsou srdečně zváni na podnikatelskou  misi českých herních vývojářů do Švédska, která se uskuteční ve dnech 11. – 13. října 2022. 
 

Velvyslanectví České republiky ve Stockholmu ve spolupráci s Asociací českých herních vývojářů si dovolují pozvat zástupce českých herních vývojářů a kreativního průmyslu na podnikatelskou misi do Švédska organizovanou v rámci projektu na podporu ekonomické diplomacie.

V rámci mise budou mít účastníci možnost:

  1. Zúčastnit se podnikatelského semináře připraveného ve spolupráci se Švédskou asociací herního průmyslu – Swedish Games Industry.
  2. Vést doplňková B2B jednání v rámci matchmakingu/networkingu se švédskými partnery.
  3. Absolvovat návštěvu vybraných herních studií ve Stockholmu jako Paradox, Avalanche Studios a Goodbye Kansas a návštěvu některých předních společností jako King, Mojang a EA Dice.
  4. Seznámit se s propracovaným švédským herním podpůrným ekosystémem během návštěvy vybraného akcelerátoru či inkubátoru.
  5. Zúčastnit se cesty do města Skövde na "Sweden Game Conference Švédska", přední evropskou konferenci v oblasti herního průmyslu, která se koná ve dnech 13. – 14. října 2022.

Potvrzení osobní účasti na akci nejpozději do 31. srpna 2022 na e-mail: pavel.barak@gda.cz a v kopii také na e-mail: martin_basta@mzv.cz.

Pavel Barák, předseda GDA, Asociace českých herních vývojářů, tel.: +420 773 591 047

Martin Bašta, zástupce velvyslance a ekonomický diplomat, Velvyslanectví ČR ve Stockholmu, tel.: +46 70 764 02 61. 

Rádi Vám zodpovíme dotazy týkající se podnikatelské mise, její vhodnosti pro Vaši firmu a poradíme, jak se na misi nejlépe připravit.

Detaily k akci včetně předběžného programu najdete v přiložené pozvánce. 

přílohy

Pozvánka na misi českých herních vývojářů do Švédska 673 KB PDF (Acrobat dokument) 3.8.2022